Mistrzostwa Polski Amatorów dywizji 2 Sosnowiec 2018

 

Grupa A

Dragons Gdańsk

Czarty Kraków

Marvins Oliwa Hockey Team

Katowickie Byki

Grupa B

Sielec Sosnowiec

Krynickie Diabły

Orły Oleśnica

Baribals Kobiór

Grupa C

Nesta Toruń

Szerszenie Oświęcim

LHT Lublin

Chwiałka Hockey Team

 

Wyniki:

Grupa A

Dragons Gdańsk – Katowickie Byki 1-3 (0-1, 1-2)

Bramka dla Dragons: Robert Nadrowski

Bramki dla Byków: Tomasz Matlanga, Krzysztof Pałucki (2)

Czarty Kraków – Marvins Oliwa Hockey Team 1-3 (0-1, 1-2)

Bramka dla Czartów: Filip Dudek

Bramki dla MOHT: Radosław Czerniewski, Artur Kazimierczak, Leszek Szczepkowski

Katowickie Byki – Marvins Oliwa Hockey Team 0-4 (0-3, 0-1)

Bramki dla MOHT: Marek Walicki (2), Maciej Cyganowski , Artur Kazimierczak

Dragons Gdańsk – Czarty Kraków 3-4 (1-2, 2-2)

Bramki dla Dragons: Adrian Wróbel, Mateusz Piaszczyński, Robert Nadrowski

Bramki dla Czartów: Filip Dudek (2), Michał Kostrzewa, Mateusz Szwachta

Czarty Kraków – Katowickie Byki 2-0 (0-0, 2-0)

Bramki dla Czartów: Bartłomiej Cupiał, Grzegorz Kozdęba

Marvins Oliwa Hockey Team – Dragons Gdańsk 5-2 (2-0, 3-2)

Bramki dla MOHT: Andrzej Mielczarek, Arkadiusz Bruliński, Marek Walicki, Artur Kazimierczak, Tomasz Kuklis

Bramki dla Dragons: Damian Lipiński, Adrian Wróbel

 

Grupa B

Sielec Sosnowiec – Baribals Kobiór 10-1 (4-0, 6-1)

Bramki dla Sielca: Paweł Sikorski (3), Grzegorz Klich, Mariusz Hołda (2), Fabian Gembolis, Kepski Gracjan (2), Młynarski Marcin

Bramki dla Kobióra: Albertyński Damian

Krynickie Diabły – Orły Oleśnica 9-2 (4-2, 5-0)

Bramki dla Diabłów: Tomasz Majchrzak (2), Mateusz Wrona (2), Krzysztof Biskup (2), Andrzej Bielak, Mateusz Hraj, Maciej Gosztyła

Bramki dla Orłów: Kacper Jaszczyszyn (2)

Baribals Kobiór – Orły Oleśnica 4-4 (2-2, 2-2)

Bramki dla Kobióra: Tomasz Bębenek, Damian Albertyński (2), Sebastian Sienkiewicz

Bramki dla Orłów: Kacper Jaszczyszyn (3), Maciej Ostrowski

Sielec Sosnowiec – Krynickie Diabły 2-0 (1-0, 1-0)

Bramki dla Sielca: Paweł Sikorski, Mariusz Hołda

Krynickie Diabły – Baribals Kobiór 7-2 (1-2, 6-0)

Bramki dla Diabłów: Mateusz Hraj, Jan Pajda, Andrzej Bielak, Maciej Gosztyła (2), Sławomir Makuch, Dariusz Tyliszczak

Bramki dla Kobióra: Sebastian Sienkiewicz (2)

Orły Oleśnica – Sielec Sosnowiec 3-5 (1-2, 2-3)

Bramki dla Orłów: Maciej Ostrowski (2), Sławomir Zwierz

Bramki dla Sielca: Paweł Sikorski (3), Marcin Młynarski, Mateusz Grądal

 

Grupa C

Nesta Toruń – Chwiałka Hockey Team 2-1 (0-1, 2-0)

Bramki dla Nesty: Piotr Lazovic, Dawid Zieliński

Bramka dla Chwiałki:Jarosław Koziński

Szerszenie Oświęcim – LHT Lublin 4-1 (1-1, 3-0)

Bramki dla Szerszeni: Przemysław Janik, Filip Folarzyński, Dariusz Płatek, Witold Wieczorek

Bramka dla LHT: Jeremi Zgierski

Chwiałka Hockey Team – LHT Lublin 2-1 (1-0, 1-1)

Bramki dla Chwiałki: Leszek Górecki, Mikołaj Nowak

Bramka dla LHT: Jacek Dmowski

Nesta Toruń – Szerszenie Oświęcim 7-2

Bramki dla Nesty: Marcin Lisewski (3), Michał Woźnica, Dariusz Dzięgiel, Dawid Zieliński, Piotr Lazovic

Bramki dla: Michał Gawor, Przemysław Janik

Szerszenie Oświęcim – Chwiałka Hockey Team 2-0  (1-0, 1-0)

Bramki dla Szerszeni:Grzegorz Romański, Michał Gawor

LHT Lublin – Nesta Toruń 3-7 (2-1, 1-6)

Bramki dla LHT: Łukasz Dmowski, Marcin Radzikowski, Łukasz Futryk

Bramki dla Nesty: Michał Rogalski (3), Dariusz Dzięgiel , Lisewski Marcin (2), Miesczysław Wiśniewski

 

Ćwierćfinały:

Marvins Oliwa Hockey Team – Chwiałka Hockey Team 6-1 (3-1, 3-0)

Bramki dla MOHT: Artur Kazimierczak (4), Marek Walicki, Andrzej Mielczarek

Bramka dla Chwiałki: Łukasz Jagielski

Sielec Sosnowiec – Katowickie Byki 6-1 (3-1, 3-0)

Bramki dla Sielca: Paweł Sikorski (2), Ireneusz Krzysztopowicz, Jarosław Kos, Mariusz Hołda, Mateusz Grądal

Bramka dla Byków: Franciszek Sroka

Nesta Toruń – Czarty Kraków 1-2k (0-1, 1-1, 0-0, 0-1)

Bramka dla Nesty: Krzysztof Kozdronkiewicz, Filip Dudek

Bramka dla Chwiałki: Łukasz Jagielski

Krynickie Diabły – Szerszenie Oświęcim 9-0 (5-0, 4-0)

Bramki dla Diabłów: Robert Majewski, Jarosław Bryniarski, Mateusz Wrona (2), Tomasz Majchrzak (2), Jan Pajda, Michał Pajor, Andrzej Bielak

 

Półfinały:

Marvins Oliwa Hockey Team – Czarty Kraków 5-2(1-1, 2-1, 2-0)

Bramki dla MOHT: Artur Kazimierczak (2), Marek Walicki (2), Arkadiusz Bruliński

Bramki dla Czartów: Bartłomiej Cupiał, Krzysztof Żak

Sielec Sosnowiec – Krynickie Diabły 0-7 (0-2, 0-1, 0-4)

Bramki dla Diabłów: Tomasz Majchrzak (3), Andrzej Bielak, Maciej Gosztyła, Krzysztof Biskup, Sławomir Makuch.

 

Składy drużyn:

Krynickie Diabły:

Pyka Łukasz (BR, 31), Tymiński Piotr (BR, 30), Bryniarski Jarosław (96), Makuch Stefan (99), Majchrzak Tomasz (12), Gosztyła Maciej (17), Biskup Krzysztof (89), Hraj Mateusz (94), Bielak Andrzej (72), Wrona Mateusz (87), Pajda Jan (33), Makuch Sławomir (9), Tyliszczak Dariusz (77), Kacprzycki Andrzej (55), Mróz Adam (21), Półtorak Marek (88), Majewski Robert (78), Flieger Andrzej (66), Michał Pajor (91)                                                                                                                                              

MOHT Gdańsk:

Kroszel Mikołaj (BR, 31), Warś Cezary (BR, 1), Cejnóg Tomasz (3), Cyganowski Maciej (8), Strojny Rafał (29), Szczepkowski Leszek (2), Bruliński Arkadiusz (16), Czerniewski Radosław (94), Grajewski Paweł (13), Kazimierczak Artur (21), Walicki Marek (88), Kondlewski Maciej (74), Kuklis Tomasz (77), Kułak Bartłomiej (49 Mielczarek Andrzej (26), Chądzyński Paweł (69)

Czarty Kraków:

Suder Michał (BR, 44), Kozdęba Grzegorz (52), Tuleja Andrzej (79), Kozdronkiewicz Krzysztof (24), Cupiał Bartłomiej (88), Żak Krzysztof (68), Warzecha Mateusz (26), Dudek Filip (77), Kaleta Tomasz (71), Szwachta Mateusz (55), Kostrzewa Michał (37), Kwiecień Tomasz (22), Łada Paweł (81), Opozda Arkadiusz (21)

Sielec Sosnowiec:

Galant Piotr (BR, 78), Tutaj Robert (BR, 39), Klich Grzegorz (33), Gembolis Fabian (8), Sikorski Paweł (69), Młynarski Marcin (6), Mikołajczyk Bartłomiej (10), Krysztopowicz Ireneusz (3), Dąbrowski Przemysław (18), Hołda Mariusz (66), Kepski Gracjan (4), Mołas Jarosław (44), Tkacz Łukasz (27), Niedbał Rafał (47), Kos Jarosław (87), Stożek Paweł (7), Gradal Mateusz (77), Jaros Wojciech (22), Kania Robert (13)

Nesta Toruń:

Gołębiewski Marcin (BR, 80), Olkiewicz Sławomir (75), Gronek Ireneusz (88), Czubak Bartosz (84), Woźnica Michał (77), Rogalski Dominik (91), Wieczorkowski Krzysztof (18), Borecki Tomasz (5), Zieliński Dawid (83), Lazovic Piotr (81), Lisewski Marcin (15), Piątkowski Maksymilian (55),  Dzięgiel Dariusz (79), Mazur Leszek (69), Pastwa Karol (65), Wiśniewski Mieczysław (59), Wiśniewski Ryszard (47)

Chwiałka Hockey Team:

Socała Dawid (BR, 1), Waliszewski Mateusz (BR, 2), Hirsch Mikołaj (20), Koćmierzowski Tomasz (17), Jagielski Łukasz (21), Smelczyński Wiktor (11), Nowak Andrzej (14), Błaszak Grzegorz (6), Żak Dariusz (4), Koziński Jarosław (19), Nowak Mikołaj (9), Cukierski Jacek (18), Świerczek Dawid (15), Nowacki Marek (3), Górecki Leszek (16), Smolich Dawid (5), Kaźmierczak Paweł (8), Spychała Piotr (22), Krusiński Tomasz (23), Walewski Jakub (12), Wielgosz Szymon (7), Kotrysiak Jakub (10)

Katowickie Byki:

Pawełko Marcin (BR, 21), Kolonko Wiktor (BR, 1), Sroka Franciszek (29), Glonek Dariusz (8), Sikora Paweł (88), Kolonko Norbert (80), Wieczorek Arkadiusz (66), Matlanga Tomasz (98), Kolonko Piotr (84), Kolonko Bernard (89), Kolonko Patryk (30), Kolonko Seweryn (63), Pałucki Krzysztof (12), Marek Witold (19), Klin Maciej (71)

Szerszenie Oświęcim:

Małecki Paweł (BR, 34), Kowalczyk Paweł (29), Kuleta Mariusz (10), Folarzyński Filip (45), Gawor Michał (19), Janik Przemysław (25), Płatek Dariusz (66), Handzlik Łukasz (88), Rydzoń Tomasz (63), Gawor Grzegorz (9), Romański Grzegorz (15), Augustyniak Tomasz (79), Ćwiklicki Jakub (27), Wieczorek Witold (97), Korzec Rafał (77)

Orły Oleśnica:

Wachowiak Paweł (BR, 1), Wolski Jacek (64), Zwierz Sławomir (67), Stefaniak Adam (44), Kruła Tomasz (66), Górski Grzegorz (57), Masternak Grzegorz (23), Jaworski Robert (68), Ostrowski Maciej (62), Jaszczyszyn Kacper (60), Martyniec Daniel (13)

Baribals Kobiór:

Juźwiak Marek (BR, 39), Śmigowski Mariusz (BR, 86), Tota Krzysztof (26/18), Gzik Adam (65), Sienkiewicz Sebastian (79), Roczniok Robert (23), Śmigowski Dominik (66), Biskupek Kamil (94), Bębenek Tomasz (20), Albertyński Damian (10), Albertyński Adrian (37), Czysz Krzysztof (31), Pudełko Dariusz (8), Kudliński Grzegorz (4), Szczotka Damian (26), Tota Mariusz (44)

Dragons Gdańsk:

Kardasiński Radosław (BR, 43), Richter Sebastian (15), Purzyński Bartosz (21), Lipiński Damian (72), Wróbel Adrian (41), Piaszczyński Mateusz (99), Gulczyński Maciej (25), Lisek Marcin (3), Nadrowski Robert (88), Pawłowski Maksymilian (16), Dzięgiel Paweł (63), Pawłowski Wiktorian (16), Myszkiewicz Krzysztof (4)

LHT Lublin:

Piotrowski Grzegorz (BR, 46), Patryk Łukasz (6), Sidor Krzysztof (4), Kusiak Piotr (88), Sierakowski Michał (91), Miśkiewicz Maciej (15), Głuszak Paweł (5), Zgierski Jeremi (71), Kochaniec Sebastian (55), Dmowski Jacek (19), Radzikowski Marcin (21), Dmochowski Grzegorz (12), Niewielski Maciej (77), Biszczanik Michał (8), Stworowski Jacek (90), Meksuła Łukasz (31), Krupop Andrzej (16)

* W nawiasie numer zawodnika na koszulce

 

Chwiałka Hockey Team 

Bramki

Koziński Jarosław – 1

Błaszak Grzegorz – 1

Nowak Mikołaj – 1

Jagielski Łukasz – 1

asysty

Cukierski Jacek – 1

Koziński Jarosław – 1

Hirsch Mikołaj – 1

Błaszak Grzegorz – 1

 

Statystyki bramkarzy:

 

Pyka Łukasz (Diabły) – 150.41 min – 6 br

Suder Michał (Czarty) – 147 min – 9 br

Kroszel Mikołaj (MOHT) – 144.40 min – 4 br

Galant Piotr (Sielec) – 130 min – 8 br

Małecki Paweł (Szerszenie) – 130 min – 17 br

Gołębiewski Marcin (Nesta) – 129 min – 8 br

Piotrowski Grzegorz (LHT) – 90 min – 13 br

Wachowiak Paweł (Orły) – 90 min – 18 br

Kardasiński Radosław (Dragons) – 89.10 min – 11 br

Pawełko Marcin (Byki) – 68.41 min – 5 br

Kolonko Wiktor (Byki) – 61.19 min – 6 br

Socała Dawid (Chwiałka) – 60 min – 4 br (brak 1 protokołu)

Śmigowski Mariusz (Baribals) – 48.20 min – 8 br

Tutaj Robert (Sielec) – 45min – 4 br

Juźwiak Marek (Baribals) – 41.40 min – 13 br

Waliszewski Mateusz (Chwiałka) – 30 min – 1 br (brak 1 protokołu)

Tymiński Piotr (Diabły) – 24.19 min – 0 br

Cupiał Bartłomiej (Czarty) – 22 min – 3 br

Warś Cezary (MOHT) – 20.20 min – 2 br

*czas gry i ilość wpuszczonych bramek

 

Klasyfikacja turnieju:

 

1  Krynickie Diabły

2 MOHT Gdańsk

3 Czarty Kraków

4 Sielec Sosnowiec

5 Nesta Toruń

6 Chwiałka Hockey Team

7 Katowickie Byki

8 Szerszenie Oświęcim

9 Orły Oleśnica

10 Baribals Kobiór

11 Dragons Gdańsk

12 LHT Lublin

 

AWANS DO DYWIZJI 1 MPA 2019: Krynickie Diabły i Marvins Oliwa Hockey Team

SPADEK DO DYWIZJI 3 MPA 2019: LHT Lublin i Dragons Gdańsk

 

Wyróżnienia indywidualne:

 

NAJLEPSZY NAPASTNIK                    TOMASZ MAJCHRZAK                        Krynickie Diabły

NAJLEPSZY OBROŃCA                       MATEUSZ HRAJ                                  Krynickie Diabły

NAJLEPSZY BRAMKARZ                     MIKOŁAJ KROSZEL                             MOHT Gdańsk

KRÓL STRZELCÓW                             ARTUR KAZIMIERCZAK                       MOHT Gdańsk

MVP TURNIEJU                                   GRZEGORZ KLICH                              Sielec Sosnowiec

 

 

Klasyfikacja strzelców:

LP NAZWISKO IMIĘDRUŻYNABRAMKIASYSTYPUNKTY
 

1.

KazimierczakArturMOHT9312
2.KlichGrzegorzSielec11112
3.SikorskiPawełSielec9110
4.MajchrzakTomaszDiabły7310
5.GosztyłaMaciejDiabły4610
6.PajdaJanDiabły279
7.JaszczyszynKacperOrły718
8.BiskupKrzysztofDiabły358
9.WalickiMarekMOHT617
10.LisewskiMarcinNesta516
11.HołdaMariuszSielec426
12.BrulińskiArkadiuszMOHT246

 

Przebieg turnieju i zdjęcia opublikowano na profilu facebook „Mistrzostwa Polski Amatorów w hokeju na lodzie Dywizja 2”  https://www.facebook.com/HokejoweMPADII/