Live
  5. MPA 35+ Cieszyn 2020

Historia klubu

MP D3 w Bytomiu 2017

Skład Chwiałka Hockey Club: Socała Dawid, Waliszewski Mateusz, Marciniec Piotr, Jagielski Łukasz, Koćmierowski Tomasz, Miśko Łukasz, Hirsch Mikołaj, Żak Dariusz, Błaszak Grzegorz, Cukierski Jacek, Koziński Jarosław, Nowak Mikołaj, Skorupiński Jacek, Kapela Robert, Pawłowski Maksymilian, Spychała Piotr, Baraniak Rafał, Krysiński Tomasz, Ryng Paweł, Bartkowiak Piotr, Kotrysiak Jakub, Świerczek Witold, Wielgosz Szymon

MP D2 w Sosnowcu 2018

Skład Chwiałka Hockey Team: Błaszak Grzegorz, Cukierski Jacek, Górecki Leszek, Hirsch Mikołaj, Jagielski Łukasz, Kaźmierczak Paweł, Koćmierowski Tomasz, Kotrysiak Jakub, Koziński Jarosław, Krysiński Tomasz, Nowacki Marek, Nowak Andrzej, Nowak Mikołaj, Smelczyński Wiktor, Smolich Dawid, Socała Dawid, Spychała Piotr, Świerczek Witold, Walewski Jakub, Waliszewski Mateusz, Wielgosz Szymon, Żak Dariusz

8 kwietnia 2017 na bytomskim lodowisku Stodoła rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Amatorów Dywizji 3. Dwa pierwsze zespoły awansowały do Dywizji 2.
Turniej rozpoczął się meczem pomiędzy GTA Polonia Bytom a Baribals Kobiór. Zespoły rozegrały mecze każdy z każdym.
GTA Polonia Bytom – Baribals Kobiór 4:7
SSH Sokoły Nowy Targ – Chwiałka Hockey Club 3:9
GTA Polonia Bytom – Chwiałka Hockey Club 0:3
Baribals Kobiór – SSH Sokoły Nowy Targ 4:3k
Baribals Kobiór – Chwiałka Hockey Club 2:6
GTA Polonia Bytom – SSH Sokoły Nowy Targ 5:2

W dniach 27-29 kwietnia na Stadionie Zimowym w Sosnowcu drużyna Chwiałka Hockey Team wystąpiła na Mistrzostwach Polski Amatorów Dywizji 2.
Nesta Toruń – Chwiałka Hockey Team 2:1
LHT Lublin – Chwiałka Hockey Team 1:2
Szerszenie Oświęcim – Chwiałka Hockey Team 2:0
Marvins Oliwa – Chwiałka Hockey Team 6:1

Mistrzostwa Polski D2 w Sosnowcu
Cel został osiągnięty.. Chwiałka HT zajął 6 miejsce w turnieju, na 12 drużyn. Opinie o nas: "mamy potencjał, ale nie pokazaliśmy wszystkich swoich możliwości"
Mecze towarzyskie
Przygotowania do meczy Mistrzostwach Polski Amatorów. Rozegraliśmy mecze sparingowe z wymagającymi przeciwnikami: Zagłębie Sosnowiec, Gryfy Szczecin i Davos Toruń.
Mistrzostwa Polski D3 w Bytomiu
Niespodziewany sukces naszego klubu. Zaistnieliśmy na hokejowej mapie Polski. Mówili o nas: "przyjechali z daleka, nic o sobie nie powiedzieli, i pokonali pozostałe drużyny.."
Powstanie klubu
W tym roku założono klub, jako Chwiałka Hockey Club. W pierwszym składzie znaleźli się wszyscy gracze, którzy się zgłosili. Bez jakiegokolwiek przygotowania zagraliśmy na MP w Bytomiu.